Farklı kabin seçenekleri ve birbirinden güzel tekneler Bodrum Gulets’de.

Lüx, konfor ve eğlenceyi harmanlayan mavi turlarımız, profesyonel mürettebatımız ile hayalini kurduğunuz tatili deneyimlemeniz için buradayız.

Mavi yolculuk

IL FRATELLO

IL FRATELLO, 4 kabinli ve oldukça rahat bir ahşap teknedir. Kısa veya uzun dönem konaklamalar için oldukça idealdir.

WHISPER I

Whisper I, Bodrum’un en değerli Tırhandil’lerinden biridir. Ege’ye özgü Tırhandil’ler mavi yolculuk için en çok tercih edilcen teknelerdendir.

WHISPER II

Whisper II, Bodrum’un en güzel guletlerinden biridir. Mavi yolculuk için en çok tercih edilcen teknelerdendir.

HIZIR

Hızır’a adım atar atmaz Gulet farkını takdir edecek ve geniş alanlarının hemen büyüsüne kapılacaksınız. Ailenizi ve arkadaşlarınızı şık ve konforlu bir şekilde Hızır’da ağırlayabilirsiniz.

KİRACI

Kiracı, günlük turlardan haftalık konaklamalara kadar, tekneye ayak basan herkese konfor ve keyfi bir arada sunan, Bodrum’un en kullanışlı ve keyifli teknelerinden biri.

SILA

Sıla teknemiz 1998  yılında inşa edilmiştir. 2016 yılında geçirdiği renovasyonla beraber günümüzdeki son halini almıştır. 23 m boy ve 6 m ene sahip olan Sıla, 4 personeli ile siz değerli misafirlerimize mavi tur hizmeti vermektedir.

BİGE DERİN 1

Bige Derin 1 teknemiz motor yat konforundan vaz geçemeyen gruplar için en ideal teknelerimizden biridir.

M/S AKSONA MANCORNA

Aksona’yı Bodrum da ustaların ustası Ziya Güvendiren, 1962 yılında kendisi için inşa etmiştir. Teknenin ilk ismi Şafak’tır. Boyu sekiz buçuk metre eni iki doksan olan muhteşem bir tirhandildir.

XENOS II

Geniş ve konforlu yaşam alanları bulunan teknemiz, deneyimli 4 kişilik mürettebatı ile mavi yolculuk hizmeti vermektedir. 24 metre uzunluğundaki teknemizde, 8 – 10 kişiye kadar konaklayabilme imkanı vardır. Hava ve deniz koşulları uygun olduğunda yelken seyri de yapabileceğiniz teknemiz 2004 yılında revize edilmiştir.

LIQUID SKY

Çok iyi bir performans teknesi olan First 40.7 Liquid Sky, yelken yarışlarında hızıyla başarılara imza atıyor. Aynı zamanda yarış yelkenleri çıkarıldığında da hızlı bir gezi teknesine dönüşüyor. Kabin sayısı ve konforu, yarış dışında da yelkenliyle tatil yapmak isteyenler için ideal.

HIC SALTA

HIC SALTA’nın ilham kaynağı, güvenlik ve konfor unsurlarını öncelikler listesinde üst sıralara koyan tekne yapımı ve kiralamadaki uzun yıllara dayanan deneyimden geldi. Türkiye’de inşa edilmiş en iyi teknelerden biridir.

STS OKUL GEMİSİ

STS Okul Gemisi Cumhuriyet tarihimizin ilk yelkenli eğitim teknesidir. Yelken eğitimleri dışında özel partiler ve eğitimleriniz için kullanabileceğiniz geniş güvertesiyle STS, evetlerinize ve workshop’larınıza farklılık katacağından eminiz.

Konforlu lüks tekneler

Profesyonel ekip

Kendi Rotanı Kendin Oluştur

Zengin ve lezzetli menüler

Ege ve Akdeniz'in En Güzel Koyları!

Bodrumgulets, tatilinizi planlama aşamasından tatilinizin sonuna kadar her türlü konuda size destek oluyor. İhtiyaçlarınıza en uygun tekneyle, ekiple ve rotayla sizi buluşturuyor.