BodrumGulets kimdir?

Bodrumgulets, Bodrum’un meşhur guletlerini deniz severlere bir arada sunmak için denizcilik, reklam, tanıtım, yelken yarışı ve tur organizasyon konularında deneyimli bir ekip tarafından kuruldu. Bodrumgulets’in tekneleri konfor, hizmet kalitesi, deneyimli kaptan ve mürettebat, yelken seyrine uygunluk açısından Bodrum’da üretilmiş en güzel guletler arasından özenle seçiliyor.

Bodrumgulets, tatilinizi planlama aşamasından tatilinizin sonuna kadar her türlü konuda size destek oluyor. İhtiyaçlarınıza en uygun tekneyle, ekiple ve rotayla sizi buluşturuyor.

Ekibimiz

Kaan Güngör
Yelken eğitmeni, yat kaptanı, organizasyon

Yelken ve yarış eğitmeni Kaan Güngör, Bosphorus Sailing’in ve Bodrumgulets’in kurucu ortaklarından. Ulusal ve uluslararası yelken yarışlarında sayısız dereceleri bulunan Kaan Güngör, yelken hayatına Pendik Su Sporları Kulübü’nde optimistle başladı, Fenerbahçe Yelken Kulübü’nde sporcu olarak devam etti. Marina Dragos Yelken İhtisas Kulübü’nün komodoru olarak görev yaparken Galatasaray Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nin yelken kulüplerini kurdu.

Kaan Güngör, 2002 yılından beri yelken yarışlarında skipper olarak yer alıyor ve yelken eğitimleri vermeye, sporcu ve yarışçı yetiştirmeye devam ediyor.

Deniz Kaftan
Organizasyon, reklam

Güzel Sanatlar resim bölümü mezunu olan Deniz Kaftan, 15 yılı aşkın süredir, grafik tasarım, web sitesi tasarımı ve sosyal medya yöneticiliği yapıyor. Aynı zamanda yaz sezonunda teknelerde hosteslik de yapan Deniz Kaftan, 2014’ten beri BodrumCup, 2016’dan beri Tırhandil Cup’ta ve Dünya Dragon Şampiyonası’nda yarış organizasyonunda çalışıyor.

Bodrumgulets’in kurucu ortaklarından olan Deniz Kaftan, organizasyon, sosyal medya ve reklam konularından sorumlu. 

Selva Bayyurt
Organizasyon, reklam

25 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında reklam yazarlığı yapan Selva Bayyurt aynı zamanda stratejist ve bağımsız belgesel yapımcısı. Türkiye’de ve uluslararası yarışmalarda pek çok yaratıcılık ödülü kazanan Selva Bayyurt, reklamcılığın yanı sıra, Bodrum’un değerleri, doğa koruma ve denizcilik alanlarında bağımsız belgeseller üretmeye devam ediyor. Bodrumgulets’in kurucu ortaklarından olan Selva Bayyurt, Bosphorus Sailing’de organizasyon ve reklam konularından sorumlu.

Bayyurt, son 4 yıldır Tırhandil Cup organizasyonunda çalışıyor ve Tırhandil Cup, Bodrum Cup, BAYK gibi yarışlarda yarışıyor.

Ege ve Akdeniz'in En Güzel Koyları!

Bodrumgulets, tatilinizi planlama aşamasından tatilinizin sonuna kadar her türlü konuda size destek oluyor. İhtiyaçlarınıza en uygun tekneyle, ekiple ve rotayla sizi buluşturuyor.